معرفی وبلاگ
پرشین پود اولین فروشگاه اینترنتی فروش محصولات نساجی در ایران می باشد که هدف آن کاهش واسطه و زمان میان تولید کننده و مصرف کننده می باشد. فروشگاه اینترنتی پرشین فروش آنلاین ملزومات جانبی تولید پوشاک شامل مارک و اتیکت لباس، کارت آویز، بروشور ، آستری و پارچه را آغاز کرده است.برای مشاهده نمونه محصولات ما از سایت www.persianpood.com دیدن فرمایید و یابا شماره 02177335916 تماس حاصل فرمایید.
صفحه ها
دسته
ایران لیبل
پرشین پود
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 15927
تعداد نوشته ها : 6
تعداد نظرات : 2
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

انواع اتیکت

اتواع اتیکت

 

انواع اتیکت


 

ما درک می کنیم تفاوت میان انواع اتیکت برای شما گیج کننده است. در ذهن شما ممکن است سوالاتی در مورد اتیکت ها پیش بیاید مثل : کدام نوع اتیکت اغلب رایج تر است؟ کدام نوع اتیکت سریعتر تولید می شود و در مدت زمان کمتریبه دست من می رسد؟ اتیکت چاپ و اتیکت حک شده خیلی شبیه هم هستند، تفاوت میان آن ها چیست؟

 

اتیکت بافت


 

نمونه اتیکت بافت

اتیکت پارچه ای بافت

اتیکت بافت دوام بیشتری در برابر شستشوی دستی و ماشینی دارند. این نوع اتیکت بالاترین کیفیت را در میان سایر اتیکت ها داراست. این نوع اتیکت دردوجنس تافته و ساتن موجود می باشد. قیمت تمام شده اتیکت بافت بیشتر از سایر مدل هاست.اما دوام و ماندگاری آن بیشتر است .

 

اتیکت چاپ


 

نمونه اتیکت چاپ

تولیداتیکتهای پارچه ای از یک تکه پارچه معمولی شروع می شود. از جوهر طراحی برای چاپاطلاعات برروی پارچه استفاده می شود. این نوع اتیکت معمولا برای نمایش اطلاعات و دستورالعمل شستشو و همچنین برای اتیکت هایی که طرح آن های بسیار کوچک و یا پیچیده است مورد استفاده قرار می گیرد. هر طرح و یا متنی را می توان برروی پارچه چاپ کرد: نمایش آرم لباس یا نام تجاری یا دستورالعمل شستشو و همچنین سایز لباس مثل Xl .
چاپ اتیکت مقاومت زیادی در برابر شستشوی ماشینی ندارد و با گذشت زمان کمرنگ می شود.

 

اتیکت حک شده


نمونه اتیکت حک
تولیداتیکت حک شده یا برجسته نیز با یک تکه پارچه شروع می شود. اما  به جای چاپبا جوهر برروی پارچه، با استفاده از قالب طرح موردنظر برروی پارچه به همراه رنگ حک می شود . طرح ایجاد شده در این نوع اتیکت 100% دائمی است و به هیچ وجه پاک نمی شود.
دسته ها : برگه ها
1395/5/129:0
X